Deweloper Pruszcz Gdański

Deweloper Pruszcz Gdański

Deweloper Pruszcz Gdański
Odkąd w roku 2006 założona została nasza spółka ACTIVA Sp.z.o.o, prężnie rozwijamy infrastrukturę mieszkaniową w okolicy Pruszcza Gdańskiego. Rozpoczęliśmy bardzo udaną inwestycją „Zakątek Rotmanka”, a następnie skoncentrowaliśmy się na nowym przedsięwzięciu – „Zakątek Juszkowo”. Obie inwestycje cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem inwestorów indywidualnych, czyli ludzi którzy tam mieszkają, bądź dopiero chcą zakupić mieszkanie.

Jako czołowy deweloper (Pruszcz Gdański) z radością przyjęliśmy pod swoje skrzydła kolejną inwestycję deweloperską o nazwie Tatrzańska Ostoja. Od roku 2011 rozpoczęliśmy prace budowlane, obecnie inwestycja zmierza ku końcowi.

Od roku 2012 zajmujemy się także osiedlem Azaliowy Park – już niedługo zakończą się prace nad pierwszym budynkiem, a w niedalekiej przyszłości powstaną kolejne.

Dzięki aktywnemu działaniu jako deweloper, Pruszcz Gdański pozytywnie przyjął wiele naszych nowych inwestycji, które szybko stały się wyznacznikiem nowych trendów i układów przestrzeni miasta.

Głównym obszarem działalności dewelopera – spółki ACTIVA Sp.z.o.o jest jak widać budownictwo wielorodzinne oraz architektura miejska. Dynamiczny rozwój spółki zawsze ukierunkowany jest na mierzalne cele, a profesjonalne zarządzanie inwestycjami maksymalizuje szanse na ich sukces nie tylko na terenie Pruszcza Gdańskiego, ale i całej Polski.

Spółka Activa to gwarancja dobrze wykonanej inwestycji.