Mieszkania Pruszcz Gdański

Mieszkania Pruszcz Gdański

Mieszkania Pruszcz GdańskiPoszukujesz wymarzonego mieszkania w okolicach Pruszcza Gdańskiego? Inwestycje spółki ACTIVA są odpowiedzią na wszystkie potrzeby chcących zamieszkać w tej okolicy inwestorów.

Posiadamy w sprzedaży całe spektrum mieszkań: od kawalerek o niecałych 30m2 aż po apartamenty w okolicach nawet 100m2. W większości przypadków nasze mieszkania znajdują się w budynkach z pełną infrastrukturą: piwniczną, garażami, balkonami czy też czasem nawet ogródkiem. Jeśli chodzi o mieszkania, Pruszcz Gdański na prawdę obfituje w możliwości wyboru.

Spośród naszych inwestycji w mieszkania w Pruszczu Gdańskim, możemy pochwalić się szczególnie Zakątkiem Rotmanka, Zakątkiem Juszczkowo czy też aktualnie realizowanym, najnowszym projektem: Azaliowy Park.

Wszystkie mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów, którzy cenią sobie dobrą, odpowiednio skomunikowaną z centrum i Trójmiastem okolicę oraz sąsiedztwo kluczowych obiektów takich jak sklepy, przedszkola, szkoły czy place zabaw.

Mieszkania w Pruszczu Gdańskim mają wiele zalet: przede wszystkim niepowtarzalna okazja mieszkania w okolicy Trójmiasta do którego można się wybrać komunikacją miejską, bądź własnym samochodem dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej. Sama lokalizacja Pruszczu to spokojne, ciche miejsce w którym człowiek może odpocząć po ciężkim dniu pracy, bądź nauki.

Miejsce to z roku na rok zyskuje na wartości i uznaniu ludzi z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych gotowych osiedli, bądź obserwowania inwestycji w trakcie budowy – na wszelkie pytania chętnie odpowiedzą Państwu nasi przedstawiciele Handlowi – kontakt umieszczony jest na stronie w odpowiedniej zakładce.