Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim

Nowe mieszkania w Pruszczu GdańskimZ przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza spółka podjęła się realizacji kolejnego przedsięwzięcia o nazwie Azaliowy Park. Kompleks domów wielorodzinnych, podzielony na doskonale zaprojektowane mieszkania powstanie przy ulicy Azaliowej i Lawendowej.

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim znajdować się będą w bardzo dobrze skomunikowanej z Centrum Pruszcza oraz Trójmiastem okolicy. Na całość będą się składały wielokondygnacyjne budynki, których na obecnym etapie przewidzieliśmy aż cztery. W projekcie zaplanowane jest, aby posiadały one przestronne hale garażowe (w części piwnicznej) z dostępem do wind umożliwiających wjazd prosto do klatek budynku.

W pobliżu inwestycji znajdują się ważne obiekty użyteczności publicznej, takie jak szkoła, przedszkole, ścieżki rowerowe i place zabaw. Jest to idealna okolica, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Jeśli chodzi o mieszkania, wybór będzie duży – W pierszym budynku wybór rozpoczyna się od kawalerek rzędu wielkości 26m2 aż po wieloosobowe mieszkania 74m2, do których w zależności od usytuowania będą przynależeć ogródki lub balkony, zwiększające atrakcyjność tych mieszkań. W drugim budynku do dyspozycji będzie 36 mieszkań, o metrażu od 28 do 68m2.

Na chwilę obecną oddaliśmy już do użytkowania pierwszy budynek, co do drugiego przewidujemy, że jego budowa zostanie zakończona w czerwcu 2014 roku. Kolejne dwa budynku zaplanowane są do oddania w roku 2015, najprawdopodobniej również w czerwcu. Jak widać, nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim powstają bardzo szybko i sprawnie, zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Zapraszamy do odwiedzenia inwestycji i kontaktu z naszymi przedstawicielami.